هک بازی ها و برنامه های اندروید(بدون روت)

هک بازی های اندروید با استفاده از برنامه لاکی پچر به راحتی بازی های خود را بدون نیاز به روت پول بینهایت کنید و سکه بخرید.

دراین برنامه وقتی شما یک بازی را هک کرده و سکه میخرید پولی از حساب شما کسر نمی شود وحتی پول به حساب سازنده بازی نیز می رود و فقط گوگل این وسط ظرر میکند.

Lucky Patcher برنامه ای است که به شما کنترل واقعی بر مجوزهایی را که به برنامه های نصب شده بر روی اندروید شما داده می شود، می دهد. شما می توانید تبلیغات بیش از حد را حذف کنید، مجوزها را تغییر دهید، پشتیبان گیری از برنامه های دیگر ایجاد کنید و خیلی بیشتر.به گفته شما، برای لذت بردن از این ویژگی ها، به یک دستگاه ریشه نیاز دارید.

لاکی پچر

هنگامی که شما Lucky Patcher را باز میکنید، فهرست جامعی از تمام برنامههای نصب شده در دستگاه را مشاهده خواهید کرد. شما فقط باید یکی از آنها را برای دیدن گزینه های موجود بچرخانید: اطلاعات برنامه را مشاهده کنید، آن را حذف کنید، داده های اضافی را حذف کنید، و دیگر ابزارهای ویژه دسترسی داشته باشید.

 

از میان این ابزارهای ویژه می توانید ویژگی های جالبی پیدا کنید که به شما امکان می دهد، مثلا غیرفعال کردن تبلیغات، و حتی برنامه را در شرایطی که به طور معمول نمی توانید اجرا کنید. شما حتی می توانید APK را با توجه به تنظیمات خود تغییر دهید.

Lucky Patcher به شما اجازه می دهد تا کنترل برنامه های نصب شده روی اندروید خود را بگیرید. همانند تقریبا تمام برنامه هایی که کاربر را کنترل بیشتری می کنند، یک دستگاه ریشه برای دسترسی به تمام ویژگی ها لازم است.

هک بازی

دقیقا Lucky Patcher چیست؟این روزها برنامه های خرابکارانه اندروید را به نحوی گسترده ای گسترش داده اند که موجب خروج غم انگیز نسبت به مدل های Freemium شده است تا ترمزهای سطحی ناپایدار دزدی دریایی را به وجود آورند . Lucky Patcher ابزاری است که برای اهداف خرابی طراحی نشده است، اما مجموعه ای از ویژگی ها را برای دستیابی به برنامه هایی که موارد نقض حقوقی را کنار گذاشته اند، به شما می دهد تا کارهای خاصی انجام دهید که در شرایط خاص ممکن است کمک بسیار کند (با وجود ماهیت برنامه به نظر می رسد در جهت مخالف اشاره).


آموزش برنامه نویسی پایتون

نسخه بدون فیلتر تلگرام

دوره بازگردانی پیج های هک شده اینستاگرام

نظرات

 • محمد
  18 فروردین, 1397

  اگراین برنامه کارکند عالیس

 • محمد
  4 مرداد, 1397

  سلام من لاکی پچر رو نصب کردم برنامه ی مورد نظر رو هم پچ کردم ولی اخرین مرحله به جای لانچ سه تا گزینه میاد ok , brwos , go to link
  و هیچ کاری نمیکنه

  • OMID
   4 مرداد, 1397

   گوشیتون روت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *