کوین آپ اینستاآپ(بالابردن سکه بدون فالو)

با استفاده از این برنامه شما میتونید بدون فالو کردن افراد سکه دریافت کنید و با آن فالور بگیرد.این کوین آپ اختصاصی تیم معلم ای تی می باشد.

اختصاصی معلم ای تی

رایگان سکه دریافت کنید

این کوین آپ برای برنامه اینستا آپ که در کافه بازار موجود است می باشد و میتوانید آن را از کافه بازار دانلود نمایید و نصب کنید آموزش استفاده از این کوین آپ در آپارات و لینک دانلود آن در باکس دانلود می باشد.

قابلیت های کوین آپ :

  • سرعت جمع آوری سکه بالا
  • متریال دیزاین
  • راحتی در استفاده
  • جمع آوری سکه تا سقف ۱۰هزار سکه

رمز فایل فشرده: 

it-teach.net

 

 

 

کوین آپ برنامه ای است که با استفاده از آن شما می تونید در کمترین زمان ممکن سکه های بازی یا برنامه هایی مانند فالور بگیر هارو زیاد کنید مقلا شما ظرف ۱دقیقه ۵۰۰سکه به حساب فالور بگیر خود اضافه میکنید کوین آپ ها با استفاده از باگ های سرور و برنامه های خود کار میکنند سازندگان آن باگ را پیدا کردن و به صورت برنامه از آن استفاده میکنند کوین آپ های مختلفی وجود دارد مثلا coinup مخصوص ویندوز با پسوند exeیا کوین آپ های تحت وبسایت phpو coinup های اندروید بیشتر coinup ها زود از کار می افتند چون باگ سرور رفع می شود کوین آپ هایی که در ایران بیشتر استفاده می شوند coinupهای برنامه های فالور بگیر هستند که نمونه هایی از آن ها را ساختیم و در سایت برای شما عزیزان قرار دادیم.

معلم آی تی برای شما دوستان عزیز علاوه بر دانلود رایگان نرم افزار های پولی  آموزش هک و امنیت  برنامه های هک   تست نفوذ و همچنین شبکه را دارد

 

 

مشاهده آنلاین آموزش و تست برنامه: 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *